Dzisiaj czas na moją „spowiedź”. Kim ja tak w ogóle jestem, że wypowiadam się w sprawie możliwości w nieruchomościach? Dzisiaj odpowiem na to pytanie. Zapraszam do wysłuchania kolejnego odcinka mojego podcastu!

Potrzebujesz pomocy przy uzyskaniu kredytu? Skontaktuj się ze mną!

Telefon: 726 196 626

Email: kontakt@januszgrabowski.pl

Skąd pobrać podcast

Podcast dostępny jest dla Ciebie w wielu miejscach:

Transkrypcja:

Witam serdecznie, tu Janusz Grabowski – kredyty, hipoteki, inwestycje, czyli podcast o możliwościach w nieruchomościach. W dzisiejszym odcinku, porozmawiamy, posłuchasz, dlaczego warto korzystać z tak dobrego eksperta kredytowego jakim jestem, dlaczego warto ze mną współpracować, czym można powiedzieć – wygrywam nad konkurencją i po prostu dlaczego warto. Przede wszystkim, nieskromnie mówiąc, jestem skuteczny i wiem gdzie, jaki klient ma największe szanse na uzyskanie kredytu i cieszenie się z decyzji pozytywnej. Oczywiście ani ja, ani żaden inny bankier czy ekspert ds. kredytowania nie jest w stanie zagwarantować decyzji pozytywnej. Jednakże po pierwszym spotkaniu ze mną, jeżeli przychodzisz przygotowany na spotkanie, będziesz mieć bardzo dużo informacji zwrotnych – najważniejsza to to jaką masz szansę na uzyskanie kredytu i na jak dużą kwotę. Stoi za mną kilkaset uruchomionych kredytów hipotecznych przez około dziesięć lat pracy jest duże zaplecze, mam nie tylko wiedzę, ale również wieloletnie doświadczenie.

Także, to co sam, ale co ważniejsze cenią to we mnie moi klienci to fakt, że jestem wytrwały. Szukam rozwiązania, jeżeli jest problem z uzyskaniem kredytu nie poddaję się na pierwszym zakręcie. Nie odpuszczam, jeżeli klient otrzyma decyzję negatywną, staram się dowiedzieć w danym banku, co można zrobić, aby klient jednak otrzymał kredyt. Zawsze staram się zrobić wszystko, co tylko jest możliwe, żeby się otrzymało kredyt – decyzję pozytywną, bo jak ja nie załatwię kredytu Tobie, to kto? 🙂

Kolejnym plusem współpracy ze mną jest to, że staram się przewidzieć, co może się wydarzyć, a moje wieloletnie doświadczenie mi w tym pomaga. Czasem na początku rozmów z klientami otrzymuję pytanie: No ale po co tyle dokumentów, byłem w tym banku i bankier mi powiedział, że jest wymagane to i to. Wówczas tłumaczę jakie dokumenty wymagane są standardowo i dlaczego w tej konkretnej sytuacji, w jakiej znajduje się mój klient, bank poprosi o dokumenty niestandardowe. Dlatego proszę już wcześniej przygotować, żeby jak będzie potrzebny dany dokument, to ja już go mam na skanach i mogę wysłać do banku, czy z drugiej strony czasem można dać więcej dokumentów, żeby już szybciej analityk zobaczył z czym się wiąże sytuacja.

Sam posiadam kilka kredytów hipotecznych, inwestuję w nieruchomości. Mam kilka nieruchomości, które wynajmuję. Testuję na sobie liczbę posiadanych produktów kredytowych, więc też wiem, że można mieć więcej niż jeden, czy nawet dwie. Ostatnio w siedem dni roboczych udało mi się uzyskać kredyt hipoteczny, jednakże nie obiecuje takich czasów realizacji, standardowo jest to od 2 do 4 tygodni, a w niektórych bankach nawet dłużej. Jednakże, jeżeli trzeba szybko działać można ze mną podziałać, oczywiście pod warunkiem, że klient jest odpowiednio przygotowany, że ma wszystkie dokumenty nieruchomości i dokumenty związane ze swoimi dochodami, wówczas cały proces może przebiegać bardzo sprawnie.

Z kolei, inwestorzy bardzo lubią ze mną współpracować, gdyż myślę tak samo jak oni, czyli mówiąc kolokwialnie mam umysł inwestora, sam jestem przedsiębiorcą i inwestorem w nieruchomości. Szukam rozwiązań, często potrafię podpowiedzieć kilka rzeczy widząc Książkę Przychodów i Rozchodów, jak można zoptymalizować swoje podatki. Często się okazuje się, że księgowy, który ich rozlicza, nie uwzględnia wszystkich aspektów, dzięki którym można zaoszczędzić kilkaset, a nawet kilka tysięcy złotych miesięcznie na podatku w zależności od obrotów i możliwości.

Przede wszystkim, chcę również podkreślić, że biorę odpowiedzialność za to co mówię i jestem słowny. Dla mnie słowo jest ważniejsze od kwoty, czyli jeżeli się dogadujemy, to trzeba to wykonać. Biorę odpowiedzialność za Twój proces kredytowy, to czy otrzymasz kredyt na daną nieruchomość. Współpracując ze mną, masz ta pewność, że zrobię wszystko, żebyś kredyt otrzymał, a jeżeli będę widział zagrożenie pojawienia się jakiś problemów to na pewno będziesz wiedzieć o tym od początku, bo nie jestem osobą, która obiecuje złote góry. Obiecuję konkrety, których jestem pewien.

Ze mną masz zapewnioną konkretną rozmowę. Oczywiście jeżeli sam także rzetelnie podchodzisz do rozmowy i współpracy ze mną. Co też bardzo moi klienci sobie cenią to jest tak naprawdę wygoda w załatwianiu całego procesu. Ile się da, męczymy deweloperów, czy pośredników nieruchomości o dokumenty. Klienta staramy się jak najmniej ściągać na podpisy – jak najwięcej rzeczy zrobić na jednym, dwóch spotkaniach, żebyś mógł się zająć tym, co robisz w swojej pracy zarobkowej, albo wypoczywać w czasie wolnym. Żebyś nie myślał o kredycie i, żebyś mógł być spokojny o to co jeszcze trzeba załatwić jakie dokumenty itd. Nie ukrywam, że jeżeli mamy ze sobą współpracować, to chcę, żebyś sprawnie działał z moim wsparciem, załatwiał uzupełnienia lub ewentualnie dał namiar na księgowego, co często bardzo pomaga w przyspieszeniu.

Dodatkowo mam zespół wdrożonych pracowników, którzy mi pomagają przy wszystkich procesach kredytowych. Co za tym idzie, dokumenty szybko trafiają do banku, jest kompletowana cała dokumentacja. Także też dzięki lokalizacji, w samym centrum Poznania – jest łatwo trafić, a dla mnie jest wygodnie, szybko się przejść do danego banku, jeżeli jest problem z dogadaniem się telefonicznie lub czasem po prostu trzeba porozmawiać z bankierem lub z decedentem, czy jesteś w stanie ten kredyt otrzymać, czy nie, co często będąc na obrzeżach miasta jest ciężej załatwić. Przez tyle lat mam już na tyle znajomości na rynku, czy to pośrednictwa nieruchomości, jak i na rynku pierwotnym, że jeżeli potrzebujesz sprzedać swoją nieruchomość, załatwić kredyt na kupno nowej nieruchomości, jesteśmy wstanie to wszystko spiąć i prze-procesować, że masz mniej stresu na karku.

Wszystko co można, kolokwialnie mówiąc biorę na swoje barki.

Zapraszam do współpracy.

Telefon: 726 196 626

Możemy się spotkać, porozmawiać, ustalić dalsze plany działań i załatwić dla Ciebie skutecznie kredyt hipoteczny i nie tylko – różne formy finansowania. Jeżeli jesteś już moim klientem i mam nadzieję, co większość klientów potwierdza i rekomenduje moje usługi dalej, polajkuj, subskrybuj i przekaż dalej kontakt. Zapraszam do współpracy. Pozdrawiam Janusz Grabowski Kredyty, hipoteki, inwestycje.

 

Możesz mnie też słuchać na Youtube:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.